Coffeeshop Company (Maqedoni)

Ambienti i përkryer, rrethinat e këndshme, kultura tradicionale e kafesë vieneze, një vend për të qëndruar. Pa dyshim, dyqanet e Coffeeshop Company-së janë më shumë se vetëm një ‘Coffee-to-go’. Shijojeni jetën deri në maksimum dhe kënaquni me shijen e një filxhani kafeje mjaft të mirë.

 Lexoni mbi historinë e Coffeeshop Company-së, ose hidhini një sy vendndodhjeve tona të tanishme. Kjo dhe shumë më shumë mund të gjenden pikërisht këtu... ... Sa keq se nuk është e mundur që nëpërmjet klikimit të miut, të përhapet  aroma e pakrahasueshme e kafesë së përkryer....


Vendet e Coffeeshop-it nė Maqedoni

Shkup

10 fakte rreth nesh

Ēdo gjė qė dėshironit tė dini rreth Coffeeshop Company-sė.


New offer